Megoldott

Lemorzsolódott fedlap

Tisztelt Telekom!
A Halmi utca - Kovászna utca sarkán található fedlappár egyik tagjának a koporétege szét morzsolódot.
Kérem lehetőségükhöz mérten cseréljék.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Halmi u. 31

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lelógó légkábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budai István
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére