Válaszra vár

Üres fahely

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését facsemete telepítése céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4225509,19.067849,3a,17.3y,87.49h,81.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1sp3WU4u4qJULXaEv85PmXTQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére