Válaszra vár

Nívós sajtótermék terjesztése

FRISSÍTÉS 2021.11.19.

Bejelentő hozzászólása:
"Tegnap reggel az FKF különítménye intézkedést foganatosított az adott területen. Nem sikerült nekik. A nagy részét ugyan összeszedték, de a korlát túl oldalán megtalálható még a 2020 májusi szám is. Továbbá, ha már ott jártak, miért nem söpörték össze a több éves gesztenyefa hulladékot a korlát mellől."

---

FRISSÍTÉS: 2021.10.22. XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
"Köszönjük a bejelentését, azonban a Koszorúslány u. és környezete nem Hivatalunk kezelésében áll, ezért bejelentését illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve a gyors és hatékony intézkedésüket."
--------------------
A volt Deák Szki és Kollégium melletti úton (egészen a lépcsőig) újratermelődött Fővárosunk legnívósabb sajtótermékének legfrissebb kiadása. A terjesztésért felelős talán utánajárhatna..... A hulladék az önkormányzatot terheli, de a felelős: Szerkesztőség

1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.
E-mail: szerkesztoseg@metropol.hu

Kiadja a Mediaworks Hungary Zrt.
Székhely: 1082 Budapest Üllői út 48.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás M

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.10.22. XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza: "Köszönjük a bejelentését, azonban a Koszorúslány u. és környezete nem Hivatalunk kezelésében áll, ezért bejelentését illetékességből továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve a gyors és hatékony intézkedésüket." ---------...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap reggel az FKF különítménye intézkedést foganatosított az adott területen. Nem sikerült nekik. A nagy részét ugyan összeszedték, de a korlát túl oldalán megtalálható még a 2020 májusi szám is. T...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-122306 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A volt Deák Szki és Kollégium melletti úton (egészen a lépcsőig) újratermelődött Fővárosunk legnívósabb sajtótermékének legfrissebb kiadása. A terjesztésért felelős talán utánajárhatna..... A hulladék az önkormányzatot terheli, de a felelős: Szerkesztőség 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14. E-mail: szer...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb fordítva kenegették egymásra. A szennylap kiadójának kellene eltakarítania.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. október 22., péntek 11:19
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére