Megoldott

nincs takaritva sok a szemét

XIII. Kerület Csángó utca rendezetlen, a szemét nincs felszedve

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 57

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. a Csángó utca takarítást elvégeztette.

    tisztelettel

    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    kérem takaritsanak rendszeresen
  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest XIII. Kerület Csángó u. ez a pontos cim valamiért nem tudom fel töltésnél cimet választani
  • Princz László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladèk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karton és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Karton / építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére