Megoldásra vár

Szemét Soroksár és Pesterzsébet határán

Anonim Járókelő

Szemét Soroksáron a Lenke utca és a Bólyai sarkán, az erdő szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Bolyai János u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Anonim Járókelő!

    Bejelentését megkaptuk, melyet ezúton is köszönünk!
    Amint kapacitásunk engedi, azonnal felszámolásra kerül a jelzett hulladék.

    Tisztelettel:

    Szabó András...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Bolyai János u. 1, 1201 Hungary (47.42060378, 19.11157981, 16)"-ról "Budapest, Bolyai János u. 1, 1201 Magyarország (47.42048969, 19.11145096, 17)"-ra.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom Önöket, hogy a Hatóságunkhoz megküldött 00091326 sz. bejelentés helyszíne – a szemetes terület - már Budapest Főváros XXIII.ker. Soroksár közigazgatási területén b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Nagykőrösi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére