Megoldásra vár

Feltúrás után nem leaszfaltozott járdaszakasz

FRISSÍTÉS 2021.11.22.:

A BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

-----

FRISSÍTÉS 2021.10.19.:

A II. kerület válasza:
"Az Önkormányzat nem adott ki kezelői hozzájárulást. Az ELMÜ kivitelezője nemleges tájékoztatást adott a munkavégzésre, így a BDK Kft-t szólítjuk fel a helyreállításra, mint illetékest."

-----

Valamikor augusztus végén/szeptember elején feltúrták az utat (és ezzel párhuzamosan a villanyoszlopon is szereltek valamit daruskocsival). Lassan két hónapja nem aszfaltozták újra a szakaszt, pedig elég forgalmas itt a járda, és közvetlenül a 29-es busz megállója előtt van. Köszönöm, hogy továbbítjátok a problémát az illetékeseknek!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 10

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "E.ON"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Megvan az elkövető, intézkednek a helyreállításra. ELMÜ-s oszlopcsere volt.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A BDK válasza után a ismételten megkerestük az ELMÜ-t mert nincs másik cég, amelyik az ügyben illetékes lehetne.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.19. II. kerület válasza: Az Önkormányzat nem adott ki kezelői hozzájárulást. Az ELMÜ kivitelezője nemleges tájékoztatást adott a munkavégzésre, így a BDK Kft-t szólítjuk fel a helyreállításra, mint illetékest. ---- Valamikor augusztus végén/szeptember elején feltúrták az utat (és ezzel párhuza...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Ambrus Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!
    Akkor hogyan tovább? A mai napig nem javították a járdát.
    Üdvözlettel:
    Zsolt
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Valamikor augusztus végén/szeptember elején feltúrták az utat (és ezzel párhuzamosan a villanyoszlopon is szereltek valamit daruskocsival). Lassan két hónapja nem aszfaltozták újra a szakaszt, pedig elég forgalmas itt a járda, és közvetlenül a 29-es busz megállója előtt van. Köszönöm, hogy továbbítjátok a problémát az...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat nem adott ki kezelői hozzájárulást. Az ELMÜ kivitelezője nemleges tájékoztatást adott a munkavégzésre, így a BDK Kft-t szólítjuk fel a helyreállításra, mint illeté...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ambrus Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére