Megoldásra vár

Kitört jelzőtábla

Újonan kialakított elválasztó járdasziget jelzőtábláját hetente tarolják le. Segítene az észlelésben, ha szaggatott festéssel látnák el a járdasziget szegélyköveit, ahogy a környék többi szigeténél.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 24

Hozzászólások

  • Ostyáni János hozzászólt a bejelentéshez.

    Hetente kidönti valaki, amit renszeresen pótolnak, a megoldás az lenne, hogy a járdasziget szegélyköveit szaggatottra festik. Akkor észrevehetőbb volna a sziget a Taksony utcából balra kanyarodva. Az...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már október 3-án is ilyen volt. https://jarokelo.hu/90613
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla oszlop helyreállítására és a táblák pótlására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ostyáni János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    felesleges főútvonal tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kinn felejtett ideiglenes KRESZ tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére