Megoldott

Érdekes útkereszteződés

A képeken látható ponton 2 db "kerékpárút" és egy "gyalog- és kerékpár út" találkozik.
Nemértem, mi lehetett a tervező szándéka: mit fognak innentől kezdve csinálni a gyalogosok?
Nem, nem repülni fognak.
Sokkal inkább ballagnak tovább a kerékpárúton, hiszen:
- nem ismerik a táblákat és nem tudják kinek hol vban elsőbbsége
- szentül meg vannak győződve arról, hogy azért vannak padok az út mellett, mert az járda. Nem.
Ha a szándék a közös használatú út volt, akkor nagyon elnéztek valamit.

U.i.: a térképen hibásan, egyformán van jelölve a burkolt kerékpár út és a kitaposott fű alapú ösvény.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 91317 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    A kerékpárútnak jelölt szakaszok azok építésekor kifejezetten csak kerékpáros forgalomra készültek, kerékpárút szélességben. Így nem f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére