Megoldott

Balesetes, tört autó

Egy összetört autó pihen a saroktól nem messze.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Mészáros Lőrinc u. 140

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2021. október 18-án érkezett, 91308. számú bejelentés üzemképtelen gépjárműre, melyre az alábbi választ adjuk meg. A Kispes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Balesetes , tört autó"-ról "Balesetes, tört autó"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Mozdulatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetes autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elől-hátul törött nem lezárt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére