Megoldott

Szemétkupac a Halmierdő bejáratánál

Anonim Járókelő

A Halmierdő sorompójánál az illegális szemét lerakását tiltó, a szemét lerakásának mellőzését kérő tábla mellé nem sokkal került ez a kupac.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Tövishát u. 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a lenti bejelentésükben látható zsákokba a Péterhalmi erdőben második alkalommal megszervezett kerületi családi erdőtisztító séta önkéntesei
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére