Megoldott

Kidőlt tábla

Most nemcsak kidöntötték, össze is gyűrték.
Keresztben fekszik a zebrán, a gyalogosnak át kell lépnie.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 62

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A terelőtábla ugyan nem került vissza, de az oszlop a "Gyalogátkelő" táblával helyreállítva.
    Megoldódott, köszönjük.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére