Válaszra vár

oszlopcsonk

Anonim Járókelő

Járdában maradt, kilógó, éles oszlopcsonk – a Böszörményi út 19/A-val szemben van a járdán, egy kuka és egy kanális között.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 19

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "járdában maradt, kilógó, éles oszlopcsonk"-ról "Járdában maradt, kilógó, éles oszlopcsonk – a Böszörményi út 19/A-val szemben van a járdán, egy kuka és egy kanális között."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Böszörményi út 19/A-val szemben van a járdán, egy kuka és egy kanális között.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazon
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére