Megoldott

Hulladékgyűjtő

Anonim Járókelő

Angyalföldi út, Dunyov István utca focipálya, park melletti hulladékgyűjtő "kidőlése"!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 70

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését. Az Angyalföldi út, Dunyov István utca focipálya, a park melletti hulladékgyűjtő rögzítésre került.

    tisztelettel

    ______________________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott tv, matrac, építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákos hulladék és fakinövések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétszórt hulladék és bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újpest-városkapu M (Váci út) (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére