Megoldott

Sérült pad

A fényképen látható padot összetörték, ezáltal balesetveszelyessé vált.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 28-30

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hagara Eva hozzászólt a bejelentéshez.

    A pad javítása megtörtént.
    Köszönöm
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 91236. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A pad javítása, felújítása megrendelésre került.

    A kivitelezési munkáig szíves tü...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hagara Eva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvidék tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Törökőr utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére