Megerősítésre vár

Kátyú

FRISSÍTÉS 2021. 10. 18.

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

Köszönjük bejelentését, a Budapest Közút Zrt az illetékes.

----------------------

Az Ilka utca és Ajtósi Dürer sor kereszteződésénél van egy kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 31

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ilka utca és Ajtósi Dürer sor kereszteződésénél van egy kátyú."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 10. 18. XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: Köszönjük bejelentését, a Budapest Közút Zrt az illetékes. ---------------------- Az Ilka utca és Ajtósi Dürer sor kereszteződésénél van egy ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, a Budapest Közút Zrt az illetékes.

    E-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Cso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús kanyar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kátyúk a felüljáró tetején

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyús megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út / Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére