Megoldatlan

életveszélyes kerékpárút

Anonim Járókelő

Cserhalom utcában egy 10 méteres szakaszon az új lakóparkhoz vezető út kerékporosokat veszélyeztető módon van leburkolva. Csúszós nyálkás időben a kövekről lecsúszhat a kerék beesve a burkolati kövek közé ami "megvezetve" a kereket a kerékpáros bukásához súlyos sérüléséhez vezethet. Ezen a szakaszon jelentős kerékpár forgalom van.
Kérem a balesett megelőzése érdekében az útburkolat azonnali cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cserhalom u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válasza alapján nem várható megoldás a közeljövőben. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/88381/atepitett-kerekparut
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Eredeti bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/88381/atepitett-kerekparut
    A lényeg: Nem lesz megoldva belátható időn belül
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott, veszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Híd, Budai Hídfő (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Forgalom mérés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dráva utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére