Megoldatlan

Átépített kerékpárút

FRISSÍTÉS 2021.09.02.

Budapest Közút válasza: "A XIII. ker. Cserhalom utca, bár tömegközlekedéssel járt közterület és kerékpárút is van rajta, nem tartozik
Társaságunk kezelésébe, üzemeltetésébe. A területen a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. az illetékes."

----

Egy lakópark miatt átépíteték a bringa út 5 méterét és e miatt kell lassítani, fékezni. Az új felület nem alkalmas kerékpározásra.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cserhalom u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 éven belül nem várható a kerékpárút felújítása.
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésében jelzett kerékpárút felújítását a Cserhalom utca átépítése során tervezzük. Ennek legkorábbi időpontja 2023.

    Kérem megértését.
    __________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy lakópark miatt átépíteték a bringa út 5 méterét és e miatt kell lassítani, fékezni. Az új felület nem alkalmas kerékpáro...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szabó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dilatáció a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    47.52289813 19.05309915 (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére