Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jelek

Anonim Járókelő

Az Árpád fejedelem útján a Szépvölgyi útra déli irányból lekanyarodó sávot és a szembejövő íves sávot elválasztó útburkolati jel teljesen lekopott.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja 45

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük.
    Idei útburkolatijel-fenntartási programunk végrehajtása a végéhez közeledik. Kivitelezésre az időjárási viszonyok miatt már csak korlátozottan van lehetősé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elforgatott forgalmi tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Frankel Leó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letakart tábla - zavaros helyzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Közút
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére