Megoldott

Sártenger

A „Waterfront City” lakópark építése miatt a Bogdáni út és a Folyamőr utca érintett szakaszain szinte folyamatosan áll a több milliméter sár, immáron legalább hónapok óta. Ezek az útszakaszok az EuroVelo 6 nemzetközi kerékpárúthoz tartoznak. És nem arról van szó, hogy ez a turisztikailag frekventált útvonal csúnya, hanem konkrétan balesetveszélyes: elég egy rossz mozdulat, és már farol és borul a bicikli, pláne ha nemrég még esett is.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Bogdáni út-Folyamőr utca területén (Waterfront City építési terület környezete) a területi felügyelő rendszeres ellenőrzést végez. Az építkezés során az úttestre felhordott sz
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tönkrement kerékpártároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szentlélek tér zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerékpáros átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1311-Duna Aréna (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére