Megoldatlan

hiányzó fák pótlása

A mellékelt képeken látható (1016 Budapest, Párduc utca) két fát az önkormányzat hosszú ideje nem pótolta. Az egyik helyi lakó ültetett valamit, de sajnos ebből így gyakorlatilag soha nem lesz fa. Az önkormányzatnak kellene már pótolni ennyi év után a fákat.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy tér 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza szerint nem terveznek faültetést itt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kertészeti fenntartónk (BUJSZ) álláspontja szakmai- és kerületi- szemmel:
    A jelzett részen (Párduc utca) nem terveztünk faültetést az alábbi okok miatt:

    • A
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák a Lónyay utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lónyay utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Tóth Árpád sétány (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére