Megoldott

Gazos zöldsáv

Anonim Járókelő

Csepelen, a Széchenyi István utca Kossuth lajos utca és Táncsics Mihály utca közötti szakszán a zöldsávban méteres gaz nőtt. Kérjük a tisztelt illetékest, gondozza ezt a szegény zöldsávot, tavasszal ültessenek ide végig bokrokat vagy virágokat, mert évről évre rosszabb állapotban van! Köszönjük szépen a segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest Görgey Artúr tér 2

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5296/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk az Ön által megjelölt terület kaszálását elvégezte.

    Üdvözlettel,

    [cid:image001.png@01D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére