Megerősítésre vár

Borzasztó állapotú átvezetés

Anonim Járókelő

Csepelen, a Táncsics Mihály utca 83. mögötti parkolóba vezető út járdán átvezető szakasza (a Széchényi István utca járdája) borzastó ááalpotban van. Kátyű kátyú hátán, a gyalogosok igen nehezen tudnak átkelni ezen a szakszon. Kérjük, aszfalfozzák újra az egész járdát az út szélességében!Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Görgey Artúr tér 20

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5277/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelentésben megjelölt szakasz kátyúzását. A munka elvégzéséig szíves türelmét k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhanyagolt utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Alvinci út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére