Megoldásra vár

Kátyúk a felüljáró tetején

Anonim Járókelő

A Fogarasi úti felüjárón, pont a legtetején 2-3 nagyméretű kátyú tátong. Ezekből pereg ki a beton és aszfalt, amitől ezek egyre nagyobb és nagyobbak lesznek. Az úttestre kerülő törmelék felpattogva súlyos sérüléseket okoz az arra közlekedő gépkocsikban.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 201

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit visszakerestem, az egyik válaszlevélben azt írták, hogy a felüljáró szerkezeti problémái miatt folyamatosan ez van, állandóan javítgatni kell. Amíg fel nem lesz újítva az egész felüljáró, ami g...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint tudjuk, a kapkodásból csak a baj van. Csapadék volt bőven a napokban, így megint több cm mély kátyúkkal van tele a felüljáró, mellette egy vagon törmelék, hogy garantáltan kárt szenvedj el. De ne...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, A Budapest közút Zrt az illetékes az ügyben.

    Legyen kedves őket keresni ezzel kapcsolatban.

    E-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu

    Cím: 1115 Budapest,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Közút
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére