Megoldott

Akkor most merre is?

Egy ki segítséget kérek az illetékestől:
Akkor most kerékpárral (szigorúan max 30-cal) merre is mehetek?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 31

Hozzászólások

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ma is tanultam valamit.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 90977. sz. ügyben az alábbi választ adjuk: A KRESZ 14. § (14) szerint, ha a „Mindkét irányból behajtani tilos” jelzőtábla alatt „ „Kivéve ..... (tömegközlekedési vállalat)” fel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    14. § (1) A járművek forgalmát tiltó vagy korlátozó jelzőtáblák:
    n) „Mindkét irányból behajtani tilos” (40. ábra); a tábla azt jelzi, hogy az útra mindkét irányból tilos behajtani

    Tegyük fel, hogy az...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ezzel nincs baj. Kivéve BKK, kivéve célforgalomba be lehet hajtani biciklivel.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Széles Ildi
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére