Megoldott

festék

Anonim Járókelő

Ismét a XII. kerület, ismét a Thomán István utcai szelektív sziget... Aki idáig el tudja hozni, annak a szállítás is megoldott lenne és el tudná vinni oda ahova való a festék. Be kéne kamerázni a tartósan megmaradó szelektív szigeteket.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Thomán István u. 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A festék már nincs ott, a helyzet visszaállt a megszokott balkánira.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Óra út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Ignotus utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kerítésen hagyott szatyor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére