Megoldott

Elhanyagolt megálló

Nem gondolom, hogy a képeken látható állapotokért bármilyen cég, vagy fenntartó lenne a felelős, egyértelmű, hogy a fejekben van a gond. De ez csak a cigicsikkekre igaz, a gazra és a troli megállót övező elhanyagolt területre nincs mentség.
Több mint lehangoló.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors reagálást, attól tartok azonban, hogy nem fog sokáig tartani. Érdeklődnék, hogy ennek a megállónak a rendezésére vannek-e ötletek (nem nagy beruházásra gondolok). Például a használato...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület takarítását elvégezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    Fővárosi Közterül...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ottmaradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Béla
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére