Válaszra vár

Csatorna fedő hiánya

Anonim Járókelő

Csatorna fedő hiányzik az autóút szélén, kerékpárosoknak veszélyes lehet

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bessenyei u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Közműjelző tábla letörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Csenger utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétesett a doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére