Megoldásra vár

Kassák Lajos 37 lépcső a járdánál

A Kassák Lajos utca 37. előtt egy lépcső vezet le egy szuterénhez a járdánál. A jelenlegi állapota miatt balesetveszélyes és a szemét is csak gyűlik a lyukban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 37

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentése alapján felkerestük a helyszínt. A közös képviselő tájékoztatása szerint a szuterént eladták. A tulajdonos külföldön él. Első körben a tulajdonos elérhetőségét megprób
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére