Megoldatlan

Halott fatörzs

A fa kivágása után ott maradt

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kövér Lajos u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő száraz facsonk nem
    közterületen, hanem az Egressy út 98/b. számú társasház lekerítetlen
    előkertjében helyezkedik el, így kivágása ügy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Veszélyes fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gundel Károly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére