Megoldatlan

Embernagyságú gaz

Egész évben nőhetett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Táborhely u. 4

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Társasházi felelősség. Elérhetősége ismeretlen.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, viszont a társasház kötelessége a gazmentesités.

    A közös képviselőt legyen kedves megkeresni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Veszélyes fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gundel Károly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére