Megoldásra vár

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS: 2021.10.07
A FŐKERT válasza:

,,Tisztelt Járókelő!
A 00090972 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
A jelzett út kerületi tulajdonú út.
Kérjük válaszunk elfogadását.
Győri Sándor"

---

A Hermina út 35 előtt az elválasztó zöldsávban található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a kivágását, pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 35

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Hermina út 35. számmal szembeni
    elválasztósávon található kiszáradt fiatal sorfa kivágását elvégeztetjük.

    A fa pótlását nyilvántartásba vettü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hermina út 35 előtt az elválasztó zöldsávban található a képen látható kiszáradt fa. Szeretném kérni a kivágását, pótlását."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.07 A FŐKERT válasza: ,,Tisztelt Járókelő! A 00090972 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk: A jelzett út kerületi tulajdonú út. Kérjük válaszun...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00090972 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Veszélyes fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gundel Károly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldőlt a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére