Megoldott

Alaposan megsüllyedt csatornaakna fedél

Kispesten a Móricz Zsigmond utca és Irányi Dániel utca kereszteződésében a csatornaakna fedél rendkívül megsüllyedt.

Kérem a T. Illetékest, hogy a hibát kijavítani legyen szíves!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen az elkészített állapotában.
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Györkös Attila Úr!

    Köszönjük észrevételét. Ahogy Ön is jelezte május 5-én, a csatornafedél szintbe helyezése megtörtént,
    a hibát elhárítottuk.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs v...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészültek a javítással. Leaszfaltozták a csatornafedél kürül, rendben elvégezve a munka. Mehet a megoldottak közé!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kép közelebbről.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A betonozást már megcsinálták!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A betonozást már megcsinálták!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napig nem történt meg a csatornafedél süllyedés kijavítása.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére