Megoldott

Piszkos, szemetes aluljáró

Anonim Járókelő

A kerület két aluljárója közül az egyik tipp-topp a másik pedig a másik véglet. Lehet nagyobb figyelmet érdemelne pár száz méterre a kerület központjától.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Grassalkovich út 207

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület és az aluljáró takarítását elvégezték munkatársaink, illetve elszállították az illegálisan kihelyezett gumiabroncs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mocskos megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksár, központi raktárak (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tatai Károly
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére