Válaszra vár

Sérült közműfedél

FRISSÍTÉS: 2021.11.22.:
A DIGI Kft válasza:

,,Területileg illetékes kollégáink ellenőrizték és a bejelentésben
megadott alépítmény nem a DIGI Kft. tulajdonába tartozik."

-----

FRISSÍTÉS: 2021.10.11.:
A Magyar Telekom válasza:

,,Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap."

-----

Elmozdult a helyéről, balesetveszélyes

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvilág u. 25

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést továbbküldtem a fomernokseg@zuglo.hu e-mail címre.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Legyen kedves a Hivatal Főmérnökséget keresni ezzel kapcsolatban.

    E-mail: fomernokseg@zuglo.hu

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatár
    ...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.22.: A DIGI Kft válasza: ,,Területileg illetékes kollégáink ellenőrizték és a bejelentésben megadott alépítmény nem a DIGI Kft. tulajdonába tartozik." ----- Elmozdult a helyéről, balesetveszélyes"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.22.: A DIGI Kft válasza: ,,Területileg illetékes kollégáink ellenőrizték és...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI Kft."-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Elmozdult a helyéről, balesetveszélyes"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.22.: A DIGI Kft válasza: ,,Területileg illetékes kollégáink ellenőrizték és a bejelentésben megadott alépítmény nem a DIGI Kft. tulajdonába tartozik." ----- Elmozdult a helyéről, balesetveszélyes"-ra.

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Területileg illetékes kollégáink ellenőrizték és a bejelentésben
    megadott alépítmény nem a DIGI Kft. tulajdonába tartozik.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    -------
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes Pantel fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó, elszakadt villanyvezetek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gödöllői utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Magyar Telekom
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére