Válaszra vár

Kerékpár tároló

Anonim Járókelő

"Az Állatkert területére látogatóink testi épsége érdekében kerékpárral nem szabad behajtani.
Külső kerékpártároló az Elefántháznál levő bejárat közelében található, itt rögzíthetik kerékpárjukat."
Ennek ellenére a látogatók oda kötik ahova tudják a kerékpárjaikat.
Tehát lehet mégis kellene a főbejárathoz kerékpár tároló vagy támaszok legalább.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Állatkerti krt. 6-12

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Arról nem is beszélve, hogy az elefántos kapunál lévő tartó használhatatlan. De ez a probléma már három évvel ezelőtt sem érdekelte őket. Ennyit a környezetbarát közlekedés támogatásáról... Inkább men...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Fővárosi Állat- és Növénykert részére az info@zoobudapest.com e-mail címre.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkereste intézményünket, hamarosan (de legkésőbb a törvényben meghatározott 30 napon belül) válaszolunk Önnek!

    Az Állatkert nyitvatartásával kapcsolatban itt tal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére