Megoldott

Útba süllyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen a csatornafedél elképesztően megsüllyedt, nyomvonalon van. Olyan mértékű eltérés tapasztalható, hogy a sofőrök kezéből "kitépi" a kormányt, így balesetveszélyes is.
Kérjük mielőbbi javítását!

Pontos helyszín:
47.51143661100445, 19.099284728528716

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló vasútállomás

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megadott helyszínen
    szintbe helyezték a csatornafedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    NEM FV akna! Mivel nincs aknája.
    Igyál egy pohárral a vezetékből és megtudod a különbséget.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatornázási művek.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedt a fele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére