Megoldott

Közműaknafedél hiba

A XVI. kerület Csömöri úton a György utcai kereszteződésnél a kifelé vezető oldalon van egy vaslemezből készült aknafedél. Sajnos minden áthaladó jármű alatt behajlik és csattan egyet. A tetején látható is egy repedés. Sürgős cserére szorul, mielőtt még beszakad egy nehezebb jármű alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 180

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Soós Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztősége!

    A társaságunk által üzemeltetett aknafedlapokon szinte kivétel nélkül
    megtalálható a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. (FCSM) neve, mint
    üzemeltető.  A megjelölt he
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • László Mizsei bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére