Megoldatlan

Süllyedt járda és úttest

Tisztelt Ügyintéző!

A 11. kerületben a Szedersor utcában és a Maléter Pál utcában megsüllyedt a járda. Vélhetően még garanciális szakasza hiszen kb 1 éve adták át. A helyzet napról napra romlik. A mélyedés helyét piros karikákkal jeleztem. Szabad szemmel könnyen látható. De van olyan mélyedés is ami egyből látható. Kérem javítsák ki hogy ne romoljon tovább az állapota.

Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maléter Pál u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nem történt előrelépés az ügyben.
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel: Máté-Tóth Anita
    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. augusztus 9., kedd 10:04
    Címzett: Máté - Tóth Anita
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. július 22., péntek 10:54
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt előrelépés az ügyben.
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 2., szerda 10:20
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző, sajnos előrelépés nem történt az ügyben. A járda tovább süllyedt. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. október 15., péntek 9:54
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útburkolat - Bercsényi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úhibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    rommá tört térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére