Megoldatlan

Információk hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.10.06
XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza:
"Köszönjük bejelentését, a Hivatal főmérnöksége az illetékes.
Legyen kedves a Hivatal főmérnökséget keresni ezzel kapcsolatban."
--------------
Az Örs vezér tere könyvmegálló nagyon elhanyagolt: semmilyen információ nem található arról, miért is áll (nagyon eldugottan) ott, ahol; illetve mire, hogyan is lehet használni.
Kérem, frissítsék fel információs lapokkal!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tér 23

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Örs vezér tere könyvmegálló nagyon elhanyagolt: semmilyen információ nem található arról, miért is áll (nagyon eldugottan) ott, ahol; illetve mire, hogyan is lehet használni. Kérem, frissítsék fel információs lapokkal! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.06 XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza: "Köszönjük bejelent...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, a Hivatal főmérnöksége az illetékes.

    Legyen kedves a Hivatal főmérnökséget keresni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    3 hete kiásott gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére