Megoldott

Az Erzsébet hídon minden 2. lámpa nem világít

Az Erzsébet hídon minden 2. lámpa nem világít a híd déli oldalának budai felén.
Kérem szíveskedjenek megjavíttatni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rudas Gyógyfürdő

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A következő járókelős bejelentésre: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/90668/az-erzsebet-hidon-minden-2-lampa-nem-vilagit
    ez lenne a válaszunk:

    " Tisztelt Bejelentő!

    Köszö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére