Megoldott

Billegő aknafedél

Anonim Járókelő

2. kerületben a Csalogány utca és Kapás utca sarkon, a bicikli üzletnél billeg egy szerelő akna fedele. Nagyon hangos ha valaki rálép és borzasztóan zavaró. Mi az út túloldalán lakunk és éjjel nappal ezt hallgatjuk.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 23-33

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tisztelt Bardócz Csaba!

    Rendbe raktuk a fedlapunkat.

    (alá kellett rakni egy műanyag sínt)

    Tisztelettel,

    Molnár Tibor

    [image: Leírás: Leírás: Z:\_Közmű egyeztetés\AH20logo_1.jpg]

    Tel.: 1-464-237
    ...
  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük szépen a bejelentést!
    Intézkedni fogunk.

    Tisztelettel,
    Molnár Tibor
    [Leírás: Leírás: Z:\_Közmű egyeztetés\AH20logo_1.jpg]
    Tel.: 1-464-2372
    FAX: 1-464-2525
    Mobil:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Antenna Hungária

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott róka tetem a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Széll Kálmán tér, Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére