Válaszra vár

Népligeti bódék körüli szeméthegy

Anonim Járókelő

A Népligeti buszmegállónál lévő bódék körüli állapotok és a szeméthegy sürgős megszüntetést kíván.
Hónapok óta ez a szeméthegy ott van és nem történik semmi.
Az alábbi linken dokumentálva van a helyzet: https://www.youtube.com/shorts/ddnpyecUkD0

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Népliget M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen a hulladék elszállítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) rendelete értelmében az ott található
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 115218 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére