Megoldott

Szemétkupac a híd alatt

Hetek óta ott van ez a szemétkupac a Fehérvári úti vasúti felüljáró alatt. Vártam, hátha eltakarítják, de nem történt semmi, pedig elég feltűnő. Nem javul a köztisztaság állapota.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot elszállították munkatársaink. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére