Megoldott

Veszélyes kidőlt tábla

A XIII.ker Kassák Lajos u./Taksony u. keresztőzédésében lévő gyalogátkelőt jelző tábla kidőlt, rádőlt a gyalogátkelőre, ami elég veszélyes, mert aki nem figyel lefelé, könnyen megbotolhat és eleshet. Nekem kerékpárral sikerült majdnem belehajtanom. Kérnénk mielőbbi visszaigazítását! Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 24

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zvolenszki Benjámin hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben egyébként, már jó pár hete, a táblát helyreállították. Csatolnék fotót csak valamiért nem engedi.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopot visszaállította valaki, de továbbra is ferde, az egyik tábla is cserére szorul.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére