Megerősítésre vár

Böszörményi úti tábla

FRISSÍTÉS: 2022.02.09.
XII. kerület válasza:
"Rakodóhelyet a BP Közút létesíthet és szűntethet meg."
------------
A Böszörményi út elején van egy festékbolt, ami ca. 10 éve nem üzemel. egy tábla viszont reggel 8-tól délután 3-ig tiltja a parkolást, ami 3 jármű helyét veszi el. Nem kéne ezt a táblát addig letakarni,amíg az üzlet újból üzemelni kezd?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 3/a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest, XII. ker. Böszörményi út 3/a bejelentésével kapcsolatban az alábbi választ adjuk.

    Az ön által felülvizsgálatra megjelölt közös rakodási terület tábla (KRESZ 15.§ (6))
    ...
  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem valaki végre érdemben intézkedni is fog!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Böszörményi út elején van egy festékbolt, ami ca. 10 éve nem üzemel. egy tábla viszont reggel 8-tól délután 3-ig tiltja a parkolást, ami 3 jármű helyét veszi el. Nem kéne ezt a táblát addig letakarni,amíg az üzlet újból üzemelni kezd?"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.09. XII. kerület válasza: "Rakodóhelyet a BP Közút...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Rakodóhelyet a Bp Közút létesíthet és szűntethet meg.
  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    ez mennyiben érdemi válasz 4 hónap után?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    október őta nem történt semmi?
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Kulcsár Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dobsinai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    letarolt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére