Megoldásra vár

Budapest Park Éjszakai Zaj Ferencvárosban

Anonim Járókelő

2021 okt. 2. szombat Éjfél után is hallatszik a Budapest Park basszus dübögése, épp csak annyira hogy aludni ne lehessen tőle zárt ablaknál se, akinek éppen arra felé néz az ablaka a magasabb emeleteken. Évek óta panaszkodnak az emberek mégse változik semmi. Mennyire hangosan kell szóljon, hogy az ma a Liliom utcáig elhallatszik? Erre kapnak engedélyt??
Ez az ajánlatuk a vendégnek: "Óriási koncerteken tombolhatsz és több tánctéren bulizhatsz a csillagos ég alatt a Parkban" - Ferencvárosi polgárként ezt kapod: Nem alhatsz egy ledolgozott hét után a saját ágyadban.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 60

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes válasza szerint az üzemeltető éppen 2021. október 2.-án szombaton tájékoztatta az irodát arról, hogy az intézkedési tervben foglaltak végrehajtása folyamatos? ez vagy egy hihetetlen egybe...
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Dr. Végh László
    főtanácsos
    [signature_797601747]
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal
    HATÓSÁGI IRODA, ÁLTALÁNOS HATÓSÁGI CSOPORT
    1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28. IV. em....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szebb napokat látott hirdetőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bolti alapzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére