Megoldott

Roncs VW

FRISSÍTÉS: 2021.10.15.: XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza:
"Köszönjük a bejelentését, a bejelentésében szereplő SZGK.
Magán területen van ahol nekünk intézkedésre nincs jogkörünk
Megértését köszönöm."
----------------------
Kérem a Közterület-felügyelet értesítését a roncs elszállítása miatt.
https://www.google.com/maps/@47.4029113,19.0523034,3a,75y,305.36h,82.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9ftDmH8kO6QnLYphHalstg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 296

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hírrel szembesültem ma:)) Járművet elszállították, probléma megoldva. Köszi.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András.
    Köszi, hogy továbbítottad az illetékes felé, valóban valami bútorbolt volt a helyen. Bízzunk benne, hogy rámozdulnak:)))
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés megküldve a PEGA BÚTOR KFT. részére a pegabutor@gmail.com -címre.
    A mozgásképtelen autó a bútordiszkont területén található, így jogilag csak ők kezdeményezhetik a gépjármű elszálíltását.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a Közterület-felügyelet értesítését a roncs elszállítása miatt. https://www.google.com/maps/@47.4029113,19.0523034,3a,75y,305.36h,82.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9ftDmH8kO6QnLYphHalstg!2e0!7i16384!8i8192 Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.15.: XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza: "Köszönjük a bejelentését, a...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, a bejelentésében szereplő SZGK.
    Magán területen van ahol nekünk intézkedésre nincs jogkörünk
    Megértését köszönöm.

    2021. október 15.

    Üdvözlettel: Feka S
    ...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2516/0291/384/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, kollégáink intézkedése során megállapították ,hogy SZGK magán területen áll.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére