Megoldott

Ez - az a Felsőcsatári útnál

Már hetek óta itt van ez a két autóról lepottyant szemétdarab. Nem túl szép.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Felsőcsatári út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az illegálisan kihelyezett hulladékot elszállították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Olejnyik Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helsinki úti felüljáró alatt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére