Megoldott

Ne bomolj

FRISSÍTÉS 2021.10.12.:
A törmelék- és szemétkupacot azóta sem takarította össze senki, nagyon gáz ez a város közepén.

-----------

(B)omlásnak indult a fal. Egy ideje már ilyen. Mikor lesz javítva?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Nyugati tér 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 90522 számú, "Ne bomolj" tárgyú bejelentésben szereplő oldalfalburkolat javítását 2021.09.20-án, az első omlást követően megrendeltük, azóta többször sürgettük, várhatóan még e h...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a támfal javítása a BKK Zrt. illetékessége.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/90522/ne-bomolj/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "(B)omlásnak indult a fal. Egy ideje már ilyen. Mikor lesz javítva?"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.12.: A törmelék- és szemétkupacot azóta sem takarította össze senki, nagyon gáz ez a város közepén. ----------- (B)omlásnak indult a fal. Egy ideje már ilyen. Mikor lesz javítva?"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    A törmelék- és szemétkupacot azóta sem takarította össze senki, nagyon gáz ez a város közepén. @Anita, esetleg egy frissítéssel mehet az FKF-nek is?
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére