Válaszra vár

Elhagyott autó

Az XIV. Szentmihályi út 25. és 27. közti parkolóban található ez az elhagyott autó (HBX992). Évek óta itt van, a kerekei laposak és moha nő az oldalán. GPS: 47°30.5920'N 19°8.9190'E

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 25

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Bicikls Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bonyhádi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bölcsőde utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére